Program

25.2.2020Starý fóry

Koncert country skupiny

Začátek: 19°°

26.2.2020Tresčí jazýčky

 


Dokumentární, Norsko, 2017, 85 min, ČJ a AJ tit.
Režie: Solveig Melkeraaen
Jazyk tresky je v Norsku delikatesou a jeho odřezání je tradičně vyhrazeno dětem. Devítiletou dívku osud zavede na brigádu do rybářské vesnice v Norsku. Potkává zde desetiletého chlapce, který se již vypracoval v ambiciózního odřezávače. Ten si vezme dívku pod křídla a v průběhu času se mezi nimi zrodí krásné přátelství.


 

Začátek: 18°° Vstupné: 80 Kč / 50 Kč (děti, studenti, senioři)

26.2.2020Nech mě padnout

 


Drama, Island / Finsko / Německo, 2018, 136 min, ČJ a AJ tit.
Režie: Baldvin Zophoníasson
Hrají: Elín Sif Halldórsdóttir, Eyrún Björk Jakobsdóttir, Kristín Þóra Haraldsdóttir, Sólveig Arnarsdóttir
Trýznivý portrét závislosti, který vychází ze skutečných příběhů a rozhovorů s rodinami závislých, sleduje Stellu a Magneu. V průběhu deseti let nejisté období dospívání přechází do nebezpečného období dospělosti. Když se patnáctiletá Magnea setká se Stellou, všechno se změní. Stellin nespoutaný životní styl vtáhne obě do světa drog, což přináší vážné důsledky pro každou z nich i pro jejich vzájemný vztah. O dvanáct let později se jejich cesty znovu protnou a vzájemnému zúčtování se už nedá vyhnout.


 

Začátek: 20°° Vstupné: 80 Kč / 50 Kč (děti, studenti, senioři)

17.3.2020Nepál: Honza Silný

Začátek: 19°° Vstupné: 130,-

23.3.2020Silné Reči

Silné Reči stand-up comedy show, to je záruka toho, že vás čakajú dve hodiny plné zábavy. Ostrieľaní komici ale aj vychádzajúce hviezdy slovenskej komédie sa na doskách, ktoré znamanejú smiech postarajú o to, že z predstavenia odídete s úsmevom na tvári. Budú Vás baviť komici v zostave: Ján Gordulič, Michael Szatmary, Jaro Abaffy, Matej Makovický.

Začátek: 19°° Vstupné: 350 Kč

 
 
Webdesign / Tvorba webových stránek Brno